Kategorie:

Kurtka idealna

Niezależnie od tego dokąd zmierza dana osoba, powinna być ona chroniona w odpowiedni sposób. Kurtka to produkt, który powinien znaleźć się w plecaku każdego podróżnika. The North Face to amerykańska firma zajmująca się produkcją specjalnej odzieży oraz obuwia. 

Doskonała kurtka dla każdego 

The North Face to firma, która zasłynęła z produkcji rewelacyjnych kurtek. Siedziba firmy znajduje się w Alameda w Kalifornii. Historia przedsiębiorstwa rozpoczął się w 1966 roku, właśnie wtedy powstał pierwszy sklep ze sprzętem wspinaczkowym w San Francisco, założony przez Douglasa Tompkinsa i jego żonę Susie Tompkins. Kurtki the north face uwielbiane są szczególnie przez osoby, które na co dzień podróżują w dość ciężkich warunkach. 

Ciepła kurtka 

Kurtki the north face są przede wszystkim wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Nie da się ukryć, że kurtka z tejże firmy posłuży użytkownikowi na wiele lat, więc na pewno warto w nią zainwestować swoje pieniądze. Oprócz tego kurtka jest bardzo ciepła oraz wodoodporna – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Produkt ten dostępny jest w wielu rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. Wyróżnić można kurtki w takich barwach, jak na przykład: czerń, czerwień, beż lub brąz. Każdy więc z pewnością znajdzie idealny produkt, który będzie prezentował się rewelacyjnie.

Kurtki North Face dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem: https://www.polarsport.pl/the_north_face.html