Kategorie:

Turystyczna moda

Wybierając się na pieszą wędrówkę po górskich szlakach, najważniejsza jest wygoda oraz bezpieczeństwo. Gdy oba warunki są spełnione, można pomyśleć o modzie i wspaniałym wyglądzie.

Jeśli chodzi o obuwie, to na pieszych wycieczkach królują wszelkiego rodzaju buty trekkingowe. Sandały, mimo, że bardzo wygodne i przewiewne, odpadają ze względu na odkryte palce. Buty powinny być mocne i trwałe, niezmienną popularnością cieszą się buty z membraną Gore-Tex i podeszwą Vibram, która zapewnia doskonałą przyczepność.

Stylizacje na górski szlak co roku zachwycają swoją funkcjonalnością, jak i wspaniałym wyglądem. Niezmienną popularnością cieszą się lekkie, oddychające materiały, a także polary. Jeśli chodzi o spodnie, to dobrze, żeby miały sporą ilość kieszeni – dzięki temu wszystkie potrzebne rzeczy będą zawsze pod ręką. Hitem na górskie wypady są także spodnie z rozpinanymi nogawkami.

 

Plecak na górskie wycieczki powinien być lekki i wytrzymały, a przy tym oczywiście dobrze wyglądać. Znakomicie sprawdzi się tutaj plecak kanken. Jest bardzo uniwersalny – sprawdzi się zarówno podczas miejskich wycieczek, jak również na górskim szlaku. Plecak kanken jest ponadczasowy, doskonale pasuje zarówno dorosłym, jak i młodszym piechurom. To doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności.

 

W dzisiejszych czasach, wybierając odzież, obuwie i akcesoria sportowe zwraca się uwagę na stylowy wygląd. Zawsze należy jednak stawiać na pierwszym miejscu swoje bezpieczeństwo.

 

Plecaki turystyczne do nabycia pod adresem https://www.polarsport.pl/plecak-fjallraven-kanken-0.html